پرسش های متداول


مشمول آموزش مداوم دانشگاه هستم و برای اولین بار می خواهم وارد سامانه غیرحضوری دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه شوم.

برای وارد شدن به سایت غیرحضوری دانشگاه می توانید از راه های زیر اقدام کنید: 1- وارد سایت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه شده از منوی معاونتها ، زیرگزینه معاونت آموزشی ، مرکز آموزش مداوم جامعه پزشکی را انتخاب کرده و در صفحه باز شده سمت چپ روی سایت غیرحضوری دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه کلیک نمایید. 2- آدرس cmeksh.ir را اینترنت جستجو کنید و در صفحه بازشده لیست دوره های فعال را مشاهده کنید. 3- وارد سامانه آموزش مداوم شده در قسمت اخبار روی سایت غیرحضوری کیک کنید .

ابتدا باید در سایت غیرحضوری ثبت نام کرده ، بعد از مرحله ثبت نام نام کاربری و رمزعبور پیش فرض کد ملی ثبت می شود که مشمول برای ثبت نام در دوره باید وارد سایت cmeksh.ir شده در دوره مورد نظرکلیک کرده و با نام کاربری و رمزعبور خود وارد دوره شده سمت راست دکمه خرید آنلاین دوره را انتخاب و بعد از وارد شدن به درگاه بانک و تکمیل مراحل خرید اینترنتی می توانید دوره را مشاهده کنید..

اگر صفحه سایت به اسم مشمول باز است باید درمرحله اول :باید دکمه خروج را انتخاب تا از صفحه آزمون خارج شود در مرحله دوم :دوباره وارد سایت شده ودر صفحه اصلی سمت راست انتهای دوره ها در کادر ورود نام کاربری و رمز عبور که پیش فرض کد ملی می باشد و کادر دانش پذیر را انتخاب کنید. در مرحله سوم :درصفحه باز شده سمت راست قسمت آزمون من کلیک کرده و به سوالات پاسخ داده و در آخر دکمه پایان آزمون را انتخاب کنید

امتحان دادم و قبول شدم اما گواهی صادر نشده است؟

درصورتی که در آزمون قبول شده اید و گواهی صادر نشده با شماره 08338364035 خانم امینی تماس بگیرید.

برای اخذ پروانه مطب چند امتیاز حضوری و غیرحضوری می توانم کسب کنم؟.

از کل 125 امتیاز 50 امتیاز غیرحضوری و 75 امتیاز حضوری میتوان کسب کرد.

در صورت مردودی (3 بار آزمون) در برنامه های غیرحضوری، چگونه می توانم مجدد در برنامه ثبت نام کنم؟.

از صفحه خود خارج شده و دوباره وارد سایت شوید و دوره مورد نظر را انتخاب و روی دکمه خرید آنلاین دوره کلیک نمایید و مراحل خرید دوره را مجددا تکرار کنید

شماره تماسی که در مرحله ورود به سایت وارد کردم، اشتباه بوده است (یا به خاطر نمی آورم چه شماره ای را وارد کرده ام..)

نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کرده کادر دانش پذیر را انتخاب کنید زمانیکه صفحه به اسم باز شد سمت راست منوی ویرایش پروفایل را انتخاب کرده و شماره همراه خود را ویرایش کنید.

نمیتوانم با نام کاربری و رمز عبوری که قبلا داشتم وارد سایت شوم؟

رمز عبور شما در سایت غیرحضوری منقضی شده است، باشماره 08338254060 آقای مهندس کرمی تماس حاصل فرمائید.

من دوره هایی که قبلا امتیازش را گرفتم را مشاهده نمی کنم.

وارد پروفایل سامانه آموزش مداوم به نشانی ircme.ir شده و درسمت راست کارنامه آموزش مداوم را انتخاب و در صفحه بازشده روی امتیاز شرکت در برنامه غیرحضوری کلیک نمایید.

برای دانلود منابع درسی چه کاری را باید انجام دهم؟

با مراجعه به صفحه اول سایت و انتخاب دوره مورد نظر و کلیک برروی مشاهده دوره ، محتوا که به شکل ویدئو هست می توان مشاهده کرد و درصورت تمایل میتوان گزینه دانلود ویدئو را کلیک نمایید.

آیا مشاهده مطالعه ویدئو" ضروری است؟

قبولی در آزمون منوط به مطالعه دقیق محتوا و فایل ویدئویی است.