پرسش های متداول


مشمول آموزش مداوم دانشگاه هستم و برای اولین بار می خواهم وارد سامانه غیرحضوری دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه شوم.

برای وارد شدن به سایت غیرحضوری دانشگاه می توانید از راه های زیر اقدام کنید: 1- وارد سایت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه شده از منوی معاونتها ، زیرگزینه معاونت آموزشی ، مرکز آموزش مداوم جامعه پزشکی را انتخاب کرده و در صفحه باز شده سمت چپ روی سایت غیرحضوری دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه کلیک نمایید. 2- آدرس cmeksh.ir را اینترنت جستجو کنید و در صفحه بازشده لیست دوره های فعال را مشاهده کنید. 3- وارد سامانه آموزش مداوم شده در قسمت اخبار روی سایت غیرحضوری کیک کنید .

ابتدا باید در سایت غیرحضوری ثبت نام کرده ، بعد از مرحله ثبت نام نام کاربری و رمزعبور پیش فرض کد ملی ثبت می شود که مشمول برای ثبت نام در دوره باید وارد سایت cmeksh.ir شده در دوره مورد نظرکلیک کرده و با نام کاربری و رمزعبور خود وارد دوره شده سمت راست دکمه خرید آنلاین دوره را انتخاب و بعد از وارد شدن به درگاه بانک و تکمیل مراحل خرید اینترنتی می توانید دوره را مشاهده کنید..

اگر صفحه سایت به اسم مشمول باز است باید درمرحله اول :باید دکمه خروج را انتخاب تا از صفحه آزمون خارج شود در مرحله دوم :دوباره وارد سایت شده ودر صفحه اصلی سمت راست انتهای دوره ها در کادر ورود نام کاربری و رمز عبور که پیش فرض کد ملی می باشد و کادر دانش پذیر را انتخاب کنید. در مرحله سوم :درصفحه باز شده سمت راست قسمت آزمون من کلیک کرده و به سوالات پاسخ داده و در آخر دکمه پایان آزمون را انتخاب کنید

درصورتی که در آزمون قبول شده اید و گواهی صادر نشده با شماره 08338364035 خانم امینی تماس بگیرید.

از کل 125 امتیاز 50 امتیاز غیرحضوری و 75 امتیاز حضوری میتوان کسب کرد.

از صفحه خود خارج شده و دوباره وارد سایت شوید و دوره مورد نظر را انتخاب و روی دکمه خرید آنلاین دوره کلیک نمایید و مراحل خرید دوره را مجددا تکرار کنید

نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کرده کادر دانش پذیر را انتخاب کنید زمانیکه صفحه به اسم باز شد سمت راست منوی ویرایش پروفایل را انتخاب کرده و شماره همراه خود را ویرایش کنید.

رمز عبور شما در سایت غیرحضوری منقضی شده است، باشماره 08338254060 آقای مهندس کرمی تماس حاصل فرمائید.

وارد پروفایل سامانه آموزش مداوم به نشانی ircme.ir شده و درسمت راست کارنامه آموزش مداوم را انتخاب و در صفحه بازشده روی امتیاز شرکت در برنامه غیرحضوری کلیک نمایید.

با مراجعه به صفحه اول سایت و انتخاب دوره مورد نظر و کلیک برروی مشاهده دوره ، محتوا که به شکل ویدئو هست می توان مشاهده کرد و درصورت تمایل میتوان گزینه دانلود ویدئو را کلیک نمایید.

قبولی در آزمون منوط به مطالعه دقیق محتوا و فایل ویدئویی است.

دقت فرمائید برنامه های ثبت نام شده در این سامانه در بخش برنامه های ثبت نام شده در سامانه ircme.ir درج نمیشود.امتیاز برنامه های موجود در این سامانه بلافاصله پس از قبولی در آزمون حداکثر طی دو روز در کارنامه سامانه ircme.ir درج می گردد.

کاربر گرامی با توجه به بخشنامه اداره کل آموزش مداوم وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، در هر روز تنها در یک برنامه میتوانید شرکت نمائید اعم از وبینار و یا غیر حضوری و یا حضوری، در نظر داشته باشید که اگر در آزمون برنامه مجازی قبول شدید و با با پیام - عدم ثبت امتیاز-کاربر در هر روز تنها می تواند در یک برنامه شرکت نماید - مواجه شدید. کافیست پس از گذشت 24 ساعت از شرکت در برنامه قبلی، وارد برنامه ای که در آزمون آن قبول شده اید بشوید و فقط بر روی ورود به آزمون کلیک نمائید و بدون انجام آزمون مجدد امتیاز شما در کارنامه آموزش مداوم درج می شود.

کاربر گرامی کلیه ی برنامه های این سامانه قبل از ثبت نام دارای مشخصات مجوز برنامه می باشند. لطفا قبل از واریز وجه ثبت نام ابتدا مشخصات برنامه را مطالعه نمائید و با توجه به تاریخ پایان برنامه و گروه هدف، نسبت به واریز شهریه ثبت نام اقدام فرمائید. لازم به ذکر است حتما به تاریخ پایان برنامه توجه فرمائید و در صورت رسیدن به تاریخ پایان از ثبت نام خودداری فرمائید.