خرید آنلاین دوره
نماهای chest X Ray نرمال و غیرطبیعی

شرح دوره

دانش پذیر گرامی،لطفا قبل از خرید دوره دقت فرمائید که رشته شما با گروه هدف دوره منطبق باشد در صورت انتخاب اشتباه دوره مبلغ واریزی شما عودت داده نخواهد شد .

1- به سایت برنامه های غیرحضوری به نشانی cmeksh.irمراجعه کرده ، در انتهای صفحه دکمه ثبت نام را کلیک کنید. 2- در صفحه باز شده اطلاعات خواسته شده را تکمیل کرده و دکمه "ثبت نام" کلیک کنید. 3- به صفحه اصلی بازگشته و از بین دوره های موجود ، دوره ی دلخواه را انتخاب کرده و دکمه" ثبت نام در دوره" را کلیک نمائید. 4- در پنجره بازشده ابتدا بر روی دکمه "دانلود گروه هدف" کلیک کنید اگر بارشته تحصیلی شما مطابقت داشت گزینه خرید آنلاین را انتخاب نمائید. به درگاه بانک وصل شده و خرید اینترنتی را تاپایان تکمیل خرید انجام دهید. 5- به صفحه اصلی بازگشته و دکمه "مشاهده دوره "را انتخاب نمایید .دراین لحظه هم میتوانید به صورت آنلاین ویدئو را مشاهده کنید و یا اگر بخواهید درزمان دیگری محتوا را نگاه کنید میتوانید دکمه دانلود ویدئو را کلیک نمائید. 6-پس از مشاهده ویدئو می توانید دکمه "شرکت در آزمون دوره" را اتخاب کرده و به سوالات پاسخ دهید و در نهایت دکمه پایان آزمون را انتخاب کنید.

سوالات متداول

چگونه در سایت ثبت نام کنیم ؟

به سایت برنامه های غیرحضوری به نشانی.. cmeksh.irمراجعه کرده ، در انتهای صفحه دکمه ثبت نام را کلیک کنید. 2- در صفحه باز شده اطلاعات خواسته شده را تکمیل کرده و دکمه "ثبت نام" کلیک کنید

به صفحه اصلی بازگشته و از بین دوره های موجود ، دوره ی دلخواه را انتخاب کرده و دکمه" ثبت نام در دوره" را کلیک نمائید.

درصورت قبولی در آزمون گواهی دوره بصورت آنلاین برای شما صادر خواهد شد .