خرید آنلاین دوره
تاثیر Diabetic Retinopathy روی چشم و سلامت افراد

شرح دوره

دانش پذیر گرامی،لطفا قبل از خرید دوره دقت فرمائید که رشته شما با گروه هدف دوره منطبق باشد در صورت انتخاب اشتباه دوره مبلغ واریزی شما عودت داده نخواهد شد .

پس از پایان آموزش پزشکان بتوانند؛1) در موقعیت های بالینی تاثیرDiabetic Retinopathy روی چشم و سلامت افراد را تشخیص داده و اقدامات مناسب درمانی را انجام دهد با توجه به اهمیت تاثیرDiabetic Retinopathy روی چشم و سلامت افراد تشخیص افتراقی های نزدیک ، درمان و پیش آگهی متفاوت نیاز به تشخیص دقیق تاثیر Diabetic Retinopathy روی چشم و سلامت افراد وجود دارد 2) تاثیر Diabetic Retinopathy روی چشم و سلامت افراد و مشخصات آن را شناسایی نمایند 3) از بیماران مبتلا به تاثیرDiabetic Retinopathy روی چشم و سلامت افراد شرح حال بگیرند و معاینات فیزیکی جهت رسیدن به تشخیص را به عمل آورند 4 ) راههای تاثیر Diabetic Retinopathy روی چشم و سلامت افراد و موارد استفاده آن را بدانند 5 ) اقدامات دارویی لازم جهت درمان تاثیر Diabetic Retinopathy روی چشم و سلامت افرادرا انجام دهند.

سوالات متداول

چگونه در سایت ثبت نام کنیم ؟

به سایت برنامه های غیرحضوری به نشانی.. cmeksh.irمراجعه کرده ، در انتهای صفحه دکمه ثبت نام را کلیک کنید. 2- در صفحه باز شده اطلاعات خواسته شده را تکمیل کرده و دکمه "ثبت نام" کلیک کنید

به صفحه اصلی بازگشته و از بین دوره های موجود ، دوره ی دلخواه را انتخاب کرده و دکمه" ثبت نام در دوره" را کلیک نمائید.

درصورت قبولی در آزمون گواهی دوره بصورت آنلاین برای شما صادر خواهد شد .