خرید آنلاین دوره
نظام مراقبت و نظارت بر مصرف خون و فرآورده ها(هموویژلانس)

شرح دوره

دانش پذیر گرامی،لطفا قبل از خرید دوره دقت فرمائید که رشته شما با گروه هدف دوره منطبق باشد در صورت انتخاب اشتباه دوره مبلغ واریزی شما عودت داده نخواهد شد .

واحدآموزش الکترونیک دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه http://cmeksh.ir/Home/Default.aspx روی ثبت نام در سایت کلیک کنید. 2- در صفحه اطلاعات شخصی اطلاعات خواسته شده را تکمیل کنید و حتما دپارتمان بازآموزی را انتخاب کنید. 3- پس از ثبت نام به سیستم وارد شوید و در قسمت اخذ دروس ارائه شده، نظام مراقبت و نظارت بر مصرف خون و فرآورده ها (هموویژلانس) را انتخاب و ثبت نهایی را کلیک کنید. درصورت باز شدن زبانهpop up block در این مرحله با کلیک راست allow را انتخاب کنید. 4- پس از باز شدن دروازه پرداخت اینترنتی باتکمیل اطلاعات بانکی،محتوای درس در اختیار شما قرار میگیرد (رمزاینترنتی و کد سه رقمی cvv2 برای این قسمت لازم است که ازطریق عابربانک بایستی دریافت گردد) . 5- برروی نظام مراقبت و نظارت بر مصرف خون و فرآورده ها (هموویژلانس) کلیک کرده و محتوای درس را مطالعه کنید؛ هنگام آمادگی درآزمون آنلاین شرکت کنید.

سوالات متداول

چگونه در سایت ثبت نام کنیم ؟

به سایت برنامه های غیرحضوری به نشانی.. cmeksh.irمراجعه کرده ، در انتهای صفحه دکمه ثبت نام را کلیک کنید. 2- در صفحه باز شده اطلاعات خواسته شده را تکمیل کرده و دکمه "ثبت نام" کلیک کنید

به صفحه اصلی بازگشته و از بین دوره های موجود ، دوره ی دلخواه را انتخاب کرده و دکمه" ثبت نام در دوره" را کلیک نمائید.

درصورت قبولی در آزمون جهت صدور گواهی برنامه با شماره 08338367335 خانم امینی تماس حاصل فرمائید.