تصویر

مشخصات دوره : مدیریت درمان سکته قلبی و درمان اولیه در آنژیوگرافی

مدت زمان دوره :
'25
قیمت دوره :
7,000 تومان
مالیات بر ارزش افزوده :
630 تومان
امتیاز دوره :
1
نکته مهم :
در انتخاب دوره ها دقت بفرمایید که گروه هدف دوره انتخابی با گروه شما تطابق داشته باشد.در صورت عدم تطابق دوره شما به عنوان امتیاز محسوب نمیشود و وجه پرداختی شما نیز قابل استرداد نیست

شرح دوره

پس از پایان آموزش پزشکان بتوانند؛ در موقعیت های بالینی با مدیریت درمان سکته قلبی و درمان اولیه در آنژیوگرافی را تشخیص داده و اقدامات مناسب درمانی را انجام دهد 1) مدیریت درمان سکته قلبی و درمان اولیه در آنژیوگرافی و مشخصات آن راشناسایی نمایند 2) از بیماران مبتلا به مدیریت درمان سکته قلبی و درمان اولیه در آنژیوگرافی شرح حال بگیرند و معاینات فیزیکی جهت رسیدن به تشخیص را به عمل آورند 3 ) راههای با مدیریت درمان سکته قلبی و درمان اولیه در آنژیوگرافی و موارد استفاده آن را بدانند 4 ) اقدامات دارویی لازم جهت درمان مدیریت درمان سکته قلبی و درمان اولیه در آنژیوگرافی را انجام دهند.

 

واحد آموزش الکترونیک دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه http://cmeksh.ir/Home/Default.aspx روی ثبت نام در سایت کلیک کنید. 2- در صفحه اطلاعات شخصی اطلاعات خواسته شده را تکمیل کنید و حتما دپارتمان بازآموزی را انتخاب کنید. 3- پس از ثبت نام به سیستم وارد شوید و در قسمت اخذ دروس ارائه شده ، مدیریت درمان سکته قلبی و درمان اولیه در آنژیوگرافی را انتخاب و ثبت نهایی را کلیک کنید. در صورت باز شدن زبانه pop up block در این مرحله با کلیک راست allow را انتخاب کنید. 4- پس از باز شدن دروازه پرداخت اینترنتی با تکمیل اطلاعات بانکی ، محتوای درس در اختیار شما قرار میگیرد (رمز اینترنتی و کد سه رقمی cvv2 برای این قسمت لازم است که از طریق عابربانک بایستی دریافت گردد) . 5- بر روی مدیریت درمان سکته قلبی و درمان اولیه در آنژیوگرافی کلیک کرده و محتوای درس را مطالعه کنید ؛ هنگام آمادگی در آزمون آنلاین شرکت کنید.

نظرات کاربر

 
 
 
 
تصویر امنیتی
Show another codeکد دیگری نمایش بده
نظری ثبت نشده است

پیشنهاد کاربر

کاربر گرامی در صورتی که دوره خاصی را مد نظر دارید، عنوان دوره را مطرح فرمایید.